De tweede is een kleine serie van 6 afleveringen:
Die Zweiflers
De Duitse serie Die Zweiflers gaat over drie generaties van een Joodse familie met een familiebedrijf in Frankfurt. Wat me aansprak, is dat je een idee krijgt over het leven van mensen die je misschien als zakenpartner kent, maar waarvan je geen weet hebt wat zich thuis afspeelt. Door te kijken – ook al is het fictie – leer je iets over het leven van mensen in Duitsland. Een kijkje achter de coulissen.
Die Zweiflers werd in 2024 voor het eerst vertoond en won in Cannes op het International Series Festival drie prijzen. Afgelopen zomer werd de serie op NPO Start uitgezonden – tussen onze nieuwsbrieven in.
Woon je in Duitsland of heb je een VPN-app? Dan vind je de serie in de ARD-Mediathek. In Nederland kun je de serie met een NPO Start-account kijken.
Die Zweiflers - Trailer