over de academie
Klaar

Alles klar! Deze bekende Duitse uitdrukking betekent: 'Alles is duidelijk!'! Het Nederlandse woord 'klaar' wordt in het Duits vertaald met 'fertig'.

Berna Pleij

“Anne Kewitsch was mijn lerares Duits gedurende de afgelopen paar weken. In deze 1:1 cursus zijn vele aspecten van de Duitse taal aan de orde gekomen: grammatica, handelscorrespondentie, social talk, cultuur en literatuur.

 Anne is een zeer gedreven, inspirerende en energieke lerares. Ze is een professional en een prettige persoonlijkheid met wie ik graag heb gewerkt. Ik kan haar van harte aanbevelen.” May 1, 2011

 

referenties

Duitse Leenwoorden

Aha-erlebnis
ervaring waarbij de confrontatie met iets een lichte schok van herkenning geeft; spelling: aha-erlebnis

Academie aan de Angstel | Willem van Abcoudelaan 10 | 1391 CD Abcoude | 0294 284681 |info@academie-aan-de-angstel.nl | Sprachcafe op Facebook Follow Anne Kewitsch on Twitter Connect with Anne Kewitsch on LinkedIn

       

 Design & Build by Lydie Polak